seven

ICAM PH9000M- najlepszy wizualizer na rynku?

wiualizer intro

ICAM PH9000M- najlepszy wizualizer na rynku?

Wizualizer nie służy do tradycyjnych pokazów slajdów i folii... to rozwiązanie dzięki, któremu można pokazać na dużym ekranie praktycznie wszystko- zdjęcia, notatki, przedmioty w 3D, a nawet ruchome elementy! Czy istnieje zatem wizualizer doskonały? Jest na pewno taki, którego stosunek jakości do ceny zdecydowanie przewyższa konkurencyjne propozycje.

 

Zapraszamy do krótkiego przewodnika po po funkcjonalnościach ICAM PH9000M - idealnego wizualizera dla szkół.  

 

Co to właściwie są wizualizery?

Wizualizery są to specjalistyczne kamery posiadające wbudowane oświetlenie, które to umożliwiają trójwymiarowy pokaz małych przedmiotów na dużym ekranie. Przedstawiane obiekty są na bieżąco skanowane przez obiektyw, co usprawnia prezentację zebranej publiczności.  Ściślej ujmując, wizualizery umożliwiają wyświetlanie tego co znajduje się pod nim.

 

ICAM PH9000M - co prezentować?

Nie ma większego znaczenia co zostanie umieszczone pod kamerą ICAM PH9000M. Mogą to być zarówno zapisane kartki papieru, zdjęcie rentgenowskie, nieruchomy obiekt 3D czy nawet ruchomy cel np. mrówka zamknięta w słoiku.

 

Ograniczeniami z jakimi może spotkać się wizualizer jest tylko nasza wyobraźnia.

 wizualizer iCam Seven Zielona Góra

Wizualizer- jak to działa?

Obraz z wizualizera przekazywany jest do projektora, skąd bezpośrednio kierowany jest na ekran projekcyjny. Dzięki jego zastosowaniu możliwe są prezentacje, podczas których duża widownia może zapoznać się z danym przedmiotem bez konieczności przekazywania go z rąk do rąk.

Wizualizer możemy jednak podłączyć do każdego rodzaju wyświetlacza, tzn możemy podłączyć go do wspomnianego projektora, monitora komputera czy nawet do telewizora. 

 

Zobacz dane techniczne wizualizera:
Wizualizer iCAM PH9000M 


Wizualizery można połączyć również z mikroskopem, co przydatne jest bardzo na lekcjach biologii. Dzięki temu rozwiązaniu każdy uczeń może zobaczyć to co jest niewidoczne dla oka, w formie ruchomego obrazu.

 

ICAM PH9000M - możliwości

Wizualizery ponadto wyposażone są w dodatkowe opcje, mające na celu ułatwienie i urozmaicenie prezentacji. Korzystając z wizualizera mamy możliwość:

• obracania obrazu,

• zapisywania zrzutów ekranu w wewnętrznej pamięci,

• zapisywania od razu na komputerze,

• przybliżania i oddalania,

• korekcji ostrości, jasności i wiele, wiele innych.

 

Zatem czy to najlepszy wizualizer na rynku? Wszystko zależne jest od potrzeb, na szczęście istnieją różne modele wizualizerów, które posiadają różne możliwości. Dzięki temu każdy zainteresowany możne dopasować rozwiązanie nawet do bardzo specyficznych potrzeb. 

 


Aby poznać inne rozwiązania dla szkół proszę zapoznać się z ofertą edukacyjną. Stworzyliśmy ją specjalnie z myślą o placówkach oświatowych, dla których przygotowaliśmy też specjalne rabaty. 

 
W ofercie SEVEN znaleźć można nie tylko ICAM PH9000M, ale i inne urządzenia tego typu. Zachęcamy do nawiązania kontaktu. Na pewno znajdziemy idealny wizualizer dla Twoich potrzeb.